5502 Sokak No:4/A Çamdibi-İZMİR/TÜRKİYE
Ürün Gruplarımız
Korcelik

Firmamız KORÇELİK DÖVME SANAYİ ünvanıyla 1985 yılında Elektrik İletim ve Dağıtım Ekipmanlarından İzalotör Demirleri imalatıyla çalışma hayatına başlamıştır. Her geçen gün teknolojik ve kalite olarak imalat kapasitesini artıran FİRMAMIZ, 1992 yılında ASGERSAN’ı 1996 ve 2008 yıllarında CNC makine çalışmaları ağırlıkta olan iki şube açarak bu alandaki ürün yelpazesini genişletmiştir. Kaliteli üretim bilincinde çalışmalarını sürdüren firmamız 1993 yılında AGS markalı, TSEK  ve 1999 yılından bu yana ISO:9001 Kalite Yönetim Sistemi belgeleriyle bu konudaki hassasiyetini sağlam,prensipli ve disiplinli çalışmalarıyla göstermektedir. 

Firmamız bugün, İzalotör Demirleri ve Askı Gergi Takımları başta olmak üzere, Alpek hırdavatları, Armatür Boruları, Topraklama Elemanları ve Diğer Hat Malzemelerinin yanı sıra Gijon,Saplama ve Ankraj Demirleri, İskele ve Tünel Kalıp Parçaları, Çelik Dövme İşleri, Alüminyum Enjeksiyon  ve Kokil Döküm imalatlarıyla Elektrik,İnşaat ve Makine sektörlerinde toplamda 5000 metrekarelik çalışma sahasında 60 üzeri personeliyle hizmet vermektedir.

Çalışma hayatımızdaki hedefimiz,yurtiçi ve yurtdışı Pazar payımızı daha da artırmak amacıyla kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermemek ve yapmış olduğumuz üretimlerimizi en iyi olan ile bir fazla artırmaktır. Vizyonumuz müşteri istek ve beklentilerine cevap veren,müşteri tatminini en üst düzeyde tutan marka olmaktır.